З Днем працівників архітектури України!

Дата: 01.07.2021 17:35

Це свято об’єднує  не тільки архітекторів, а й усіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. Щирі вітання всім причетним до архітектурної справи!

Саме від працівників цієї галузі залежить сучасний вигляд нашого рідного краю. Професія архітектора є надзвичайно відповідальною й не менш творчою, що дає можливість сповна реалізовувати власні бачення та підходи до професійної діяльності.

Цього дня міський голова Олександр Яковлєв разом із заступниками Олександром Грищенко і Дмитром Афанасіаді привітали працівників відділу містобудування і архітектури виконкому міської ради. У день професійного свята побажали творчого натхнення, нових досягнень у справі розбудови, формування та збереження надбань Скадовської громади, злагоди і міцного здоров’я, благополуччя й наснаги у справах.