Всеукраїнського турніру з пляжного гандболу

Дата: 29.06.2021 18:12

Змагання з командної гри з м'ячем, що проводиться на піщаних пляжах знову прийняло курортне чорноморське містечко Скадовськ, що на Херсонщині. На церемонії урочистого відкриття змагань був присутній міський голова Яковлєв Олександр Юрійович,

організатори і почесні гості: Вибранський  Віталій Вадимович – начальник управління фізичної культури, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації; Сух Валентин Васильович – Директор комунального закладу «Херсонський фаховий спортивний коледж» Херсонської обласної ради; Циганок Сергій Васильович – заступник Херсонського міського голови; Заболотний Олексій Владиславович – начальник управління молоді та спорту Херсонської міської ради; Павліш Михайло Васильович – голова Скадовської районної державної адміністрації; Мищук Андрій Володимирович – президент Асоціації пляжного гандболу України; Мищук Анатолій Володимирович – перший віце-президент Асоціації пляжного гандболу України; Шалапута Владислав Леонідович – державний тренер Міністерства молоді і спору України; Вакула  Валентин Іванович генеральний секретар Асоціації пляжного гандболу України, головний тренер жіночої національної збірної України; Керекелиця Анатолій Іванович – директор пансіонату «Енергія»; Свинаренко Ірина Павлівна – директор Херсонського центру позашкільної роботи Херсонської міської ради. На відкритті першості Всеукраїнського турніру з пляжного гандболу серед чоловіків та жінок розпочали змагання 20 команд з Києва, Одеси, Дніпра, Вінниці, Луцька, Харкова, Кропивницького, Нововолинська, Южне, Ужгорода та Херсона. Для присутніх пролунали пісні у виконанні Ірини Рогульчик та Аксінії Бабенко.