Вітає з ювілеєм Пастерчук Геновефу Петрівну!

Дата: 25.06.2021 17:03

З усією теплотою душі щиро вітаємо ветерана місцевого самоврядування Пастерчук Геновефу Петрівну з  ювілейним Днем народження!

Шановна Геновефо Петрівна! Бажаємо Вам міцного здоров’я, особистого щастя та злагоди. Хай Вас завжди підтримують рідні люди. Нехай у Вашому домі  панують мир і добро, мудрість та виваженість, а щедра доля й надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість та щедру  вдачу.

Нехай життя  буде  багатим  для  Вас  на цікаві плани  і нові успіхи. Бажаємо, щоб кожен день був сповнений звичайним і таким важливим жіночим щастям - любов'ю, взаєморозумінням і турботою, які підтримують тепло родинного вогнища.

Добра Вам, щастя і достатку, завжди гарного настрою та невичерпної енергії для здійснення життєвих планів й задумів!