Представники Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області завітали у Скадовськ

Дата: 18.06.2021 14:38

17 червня 2021 року у залі засідань Центру надання соціальних послуг Скадовської міської ради відбулася зустріч з представниками Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Херсонській області. У зібранні взяли участь представники відділу соціального захисту населення Скадовської міської ради, Центру надання соціальних послуг Скадовської міської ради, ГО «Україна без тортур» у Херсонській області.

Мета зустрічі – налагодження тісної взаємодії з надавачами соціальних послуг, активізація роботи соціального захисту населення в умовах адміністративно-територіальної реформи.

Під час зустрічі сторони обговорили шляхи подальшого удосконалення роботи з питань захисту конституційних прав людини, недопущення порушень у цій сфері та обміну інформацією із вказаних питань.