Відкриття Чемпіонату України з пляжного гандболу

Дата: 11.06.2021 15:37

11 червня 2021 року на спортивному майданчику пансіонату «Енергія» відбулося урочисте відкриття Чемпіонату України з пляжного гандболу серед команд юнаків та дівчат 2008-2009 року народження. Наше місто на змаганнях представляє команда Скадовської  ДЮСШ . Всього у чемпіонаті бере участь 12 команд.

До нашого міста завітали команди із м.Херсона, м.Луцька, м.Чорноморська, м.Мелітополя, м.Тернівка, м.Знаменка.

На відкритті змагань були присутні : начальник Херсонського обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту міністерства освіти України Кан Ю.Б., віце президент асоціації пляжного гандболу України, головний тренер національної збірної України з пляжного гандболу, суддя міжнародної категорії, головний суддя змагань  Вакула В.І., перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Грищенко О.В. , перший заступник голови районної державної адміністрації Покутня С.О., директор Скадовської філії Херсонського комунального закладу фахового спортивного коледжу Руденко Б.М., віце президент асоціації пляжного гандболу Херсонської області , директор пансіонату «Енергія» Керекелиця А.І.

Президія Чемпіонату привітала учасників змагань у нашому місті, побажала їм наснаги, тільки позитивних емоцій від змагань та, звісно ж, перемоги.