Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Правила прикордонного режиму для осіб, які перебувають, проживають або пересуваються в межах контрольованого прикордонного району (Скадовського району)

Дата: 03.06.2021 18:17
Кількість переглядів: 597

Скадовський район – контрольований прикордонний район Державної прикордонної служби України.

Фото без опису

Громадяни України в’їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають, проживають або пересуваються в його межах  на підставі документів, що посвідчують їх особу.

 

Іноземці та особи без громадянства  в’їжджають у контрольований прикордонний район, перебувають та пересуваються їх межах на підставі документів, що посвідчують особу та підтверджують законність перебування на території України.

 

Водіям транспортних засобів забороняється підвозити у контрольований прикордонний район і вивозити з них осіб, які не мають відповідних документів.

 

Протягом  24 годин з часу прибуття у контрольований прикордонний район власники повинні поставити маломірні судна, інші плавзасоби, повітряні судна, які здійснюють посадку на воду, на облік в адміністрації найближчого об’єкта базування.

 

Власники суден, інших плавзасобів та посадові особи, які забезпечують їх зберігання, у разі зникнення, викрадення або втрати іншим шляхом цих суден і плавзасобів зобов’язані негайно проінформувати про це підрозділи ДПСУ та вжити заходів до їх розшуку.

 

Посадка і висадка пасажирів, завантаження і розвантаження торговельних та маломірних суден, інших плавзасобів поза об’єктами базування, а також на об’єктах базування, які не допущені до експлуатації забороняється.


За більш детальною інформацією  Ви можете звертатись за телефоном:068-154-16-35 (чергова служба впс «Скадовськ»

 

Нормативна база, що регламентує відповідний порядок:

Положення «Про прикордонний режим» затверджене  Постановою КМУ № 1147 від 27.07 1998р. ;

Додаткові тимчасові режимні обмеження у контрольованому прикордонному районі. Наказ МВС № 1075 від 07.09.2015р.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора