До Дня працівників водного господарства

Дата: 03.06.2021 18:12

У першу неділю червня щорічно відзначається професійне свято – День працівників водного господарства, встановлене в Україні Указом Президента України від 18 березня 2003 року № 226/2003.

Сьогодні напередодні професійного свята перший заступник міського голови Грищенко О.В. привітав колектив Скадовської експлуатаційної дільниці басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра, подякувати усім працівникам водного господарства за нелегку повсякденну працю і щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість й глибоке розуміння свого обов'язку.

Почесними грамотами за багаторічну сумлінну працю в галузі водного господарства, високий професіоналізм і відданість справі, з нагоди Дня працівників водного господарства нагороджено Рулу Павла Петровича,  водія автотранспортного засобу гаража (м. Скадовськ) Скадовської експлуатаційної дільниці і Сайдатова Сергія Івановича, електромонтера з ремонту та обслуговування електроустаткування Скадовської експлуатаційної дільниці.