Міжнародний День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 19:28

Сьогодні зовні похмурий день з дощем прикрасили дивовижні події з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Святковий концерт і виставку творчих робіт підготували талановиті учні гуртків міського будинку культури й Центру дитячої і юнацької творчості.

Юних аматорів привітав зі сцени міський голова Олександр Яковлєв, побажав гарно відсвяткувати перший день літа й добре провести канікули, оздоровитись, знайти гарних друзів та зміцнілими і загорілими прийти до закладів освіти у вересні.

Захід проходив на великій сцені міського  будинку культури, що надало можливість  в усій красі побачити творчість талановитих дітей Скадовщини. А саме: народного ансамблю спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Н.Уварова); солістів-вокалістів народної вокальної естрадної студії «Всі разом» (кер. Ю.Луканов); вокальної студії (кер. Ю.Саранча); народного ансамблю сучасної хореографії «Провінційний балет» (кер. Заслужений працівник культури України Н.Шептухіна) – Скадовського міського будинку культури. Та театру-танцю «Гранд» (кер. Л.Ніколаєва); народного вокального ансамблю «Юність» (кер. Н.Носаль) – Центру дитячої юнацької творчості. В заході  прийняли участь учасники зразкової художньої студії «Палітра» Скадовського міського будинку культури (кер. М.Бут) та учасники художньої студії дитячої школи мистецтв (кер. К.Зінченко), висловили свої думки у малюнках на мольбертах.

Для дітей цього дня відбулось чимало цікавих подій. Всі учасники концертної програми, конкурсу малюнків на асфальті й шахового турніру отримали морозиво завдяки благодійникам Дервоєду В.В. і Клочко І.А. Після святкового концерту дітей чекали атракціони міського парку розваг, благодійну акцію традиційно ініціював його засновник Ольшевський К.В.

А для категорійних діток відбулась незабутня вистава у дельфінарії «Акварель», яку також подарували дітям засновники закладу. А щирі вітання і подарунки цього дня подарували працівники служби у справах сімї і Скадовського відділу поліції. Незабутні враження і море емоцій викликали у дітей і дорослих чарівні артисти дельфінарію.

Літо, радість і канікули тривають, даруймо дітям щасливе дитинство!