На нараді міського голови

Дата: 31.05.2021 17:56

Сьогодні, 31 травня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.

У ході наради обговорювались актуальні питання: фінансування закладів освіти де кількість здобувачів  освіти менше 10 осіб; ремонту техніки КП «Очисні споруди», яка через несправність немає змоги працювати на маршрутах міста; придбання нових контейнерів для збору побутового сміття; підготовки проекту заміни міського водогону по вулиці Джарилгацькій для надання на розгляд до Державного фонду регіонального розвитку; питання управління комунальним майном; проведення засідань виконавчого комітету попередньо 8 і 22 червня та ін.