До Дня захисту дітей

Дата: 28.05.2021 16:33

Свято дитинства готуються зустріти у всіх населених пунктах Скадовської міської територіальної громади. У Скадовську до Дня захисту дітей 1 червня відбудеться мистецька акція на майданчику парку розваг, початок о 9.00 год. По її завершенню  парку розваг проводить благодійну акцію - запрошує на каруселі і атракціони всіх дітей.

Святковий захід для дітей провели у Петропавлівському сільському клубі 26 травня. Вечір відпочинку для  малечі запам’ятався іграми і українськими казками, тут позмагалися на визначення найдотепнішого, найвеселішого і найкмітливішого учасника заходу.

Між організацією та проведенням культурно-мистецьких заходів працівники Миколаївського та Новоукраїнського сільських клубів наводять лад на прилеглій території. На світлинах зображені краса і порядок біля Миколаївського сільського клубу!