Перемоги скадовчанок з «Провінційного балету» в Одеському Міжнародному Багатожанровому фестивалі «Біла акація»

Дата: 28.05.2021 12:58

Ансамбль сучасної хореографії «Провінційний балет» під керівництвом Заслуженого працівника культури України Наталі Шептухіної прийняв участь в Одеському Міжнародному Багатожанровому фестивалі "Біла акація", який проходив в Одеському Культурному Центрі "На Дерибасівській".

У номінації "Дитяча хореографія" ансамбль «Провінційний балет» став Лауреатом Першої Премії. Перше місце отримав Дует Яна Костенко і Аліни Зінченко з танцем "Натхнення".

У номінації «Соло» перше місце отримала Малишева Юліана з танцем "Біла лілея". Перше місце в номінації "Соло-сюжетна хореографія" отримала Поліна Лунгу з танцем "Зірочка".

Після фестивалю діти познайомились з історичними місцями Одеси. Отримали купу емоцій від перемог і задоволення від екскурсій.