Увага! Правила перебування дітей у вечірній та нічний час

Дата: 26.05.2021 11:46

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 13 травня 2021 року № 276 встановлено обмеження перебування малолітніх та неповнолітніх дітей у вечірній та нічний час на вулицях та у розважальних закладах на території Скадовської міської територіальної громади без супроводу батьків чи законних представників:

а) в літній час з 01.05. до 31.10:

- до 9 – ти років – до 21ºº  години;

- до 14 – ти років – до 22 ºº  години;

- до 18 – ти років – до 23 ºº години;

б) в зимовий час з 01.11. до 30.04:

- до 9 – ти років – до 19ºº  години;

- до 14 – ти років – до 20 ºº  години;

- до 18 – ти років – до 22 ºº години.

Перебування дітей  віком до 16 років з двадцять другої до шостої години   у закладах торгівлі   або  громадського харчування можливе лише в присутності принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини.

Власники закладів торгівлі та громадського харчування  чи уповноважені ними особи, зобов’язані вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з двадцять другої до шостої години дітей  віком до 16 років без супроводження принаймні одного з батьків чи іншого законного представника дитини.