Яскраві фарби Дня вишиванки

Дата: 20.05.2021 18:36

До Дня вишиванки готувались вся дружня родина Скадовської громади. Напердодні свята Красненський СБК підготував та провів тематичний захід. На світлинах дитячий вокальний ансамбль "Райдуга" вивчає народні традиції. Їх сленг - одягаємо своє вишиття на свята і в будні!

Ранок 20 травня майорів фарбами вишиванок. Трудові колективи й дітки міста сьогодні вдягли улюблені вишиваночки. Про їх красу готує фото матеріал міський будинок культури, який демонструватиме на власній сторінці у мережі Фейсбук.

Обідньої пори на центральній міській площі відбулась мистецька акція з нагоди Дня вишиванки. Її учасників зі святом привітав  секретар міської ради Палюх Ю.Б., висловив щирі побажання щодня згадувати про власний оберіг й шанувати традиції рідної землі. А чудові творчі виступи колективів будинків культури і школи мистецтва створили неповторний настрій справжнього українського свята!