Зміни тарифів на централізоване водовідведення та поводження з побутовими відходами

Дата: 19.05.2021 18:38

Рішенням виконавчого комітету міської ради від 13 травня 2021 року № 279 встановлено тарифіви на централізоване водовідведення та поводження з побутовими відходами (ЗМІСТ).

Відповідне рішення набирає чинності з 01 червня 2021 року. Попередні рішення про затвердження тарифів втратили чинність, а саме - рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 21 липня 2020 року № 151 «Про  встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення» в частині встановлення тарифів на централізоване водовідведення, рішення виконавчого комітету Скадовської міської ради від 15 вересня 2014 року № 174 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання, тарифів на водовідведення, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, послуги з вивезення побутових відходів, від 17 лютого 2017 року № 21 «Про коригування встановлених тарифів на централізоване водопостачання, на водовідведення, послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, послуг з вивезення побутових відходів».