Зі святом вас, сімейні лікарі!

Дата: 19.05.2021 18:37

Дорогі колеги!

З нагоди Всесвітнього дня сімейного лікаря вітаємо всіх лікарів загальної практики – сімейної медицини з професійним святом!

У КНП «Скадовський центр ПМСД» працює 7 сімейних лікарів: 3 лікаря – в міській амбулаторії та 4 лікаря – в сільських амбулаторіях.

Сімейний лікар – це людина, яка день за днем допомагає кожній родині залишатися здоровими та жити повноцінним життям. Особливо помітна їхня праця у час пандемії коронавірусу, коли, незважаючи на ризик для власного життя, сімейні лікарі першими приходять на допомогу недужим на COVID-19, роблять все від них залежне, аби хворі неодмінно одужали.

Тому щиро вдячні вам за щоденну самовіддану працю, за порятунок людських життів і постійне піклування про здоров’я своїх пацієнтів, за витримку і вміння дарувати людям радість життя!

Високо цінуємо ваш професіоналізм, доброту, чуйність та відданість.

Бажаємо вам міцного здоров’я, особистого щастя, родинного затишку, успіхів на посту «білих халатів», наснаги і поваги в житті.

Адміністрація та профспілковий комітет

КНП «Скадовський центр ПМСД»