Двадцятий ювілейний дитячо-юнацький фестиваль «Джаз над морем»

Дата: 17.05.2021 18:31

15 травня 2021 року на великій сцені Скадовського міського будинку культури ім. Шевченка відбувся ХХ ювілейний щорічний дитячо-юнацький фестиваль «Джаз над морем». Свою майстерність на сцені Скадовського міського будинку культури продемонстрували колективи з міст: Києва, Кривого Рогу, Одеси  та Скадовська. Кожного з учасників чекала своя нагорода.

Привітали учасників фестивалю та гостей голова Скадовської районної державної адміністрації Михайло Павліш,  голова Скадовської районної ради Віталій Соловйов та міський голова Олександр Яковлєв.

Учасники фестивалю «Джаз над морем», гості та мешканці міста стали свідками феєричного свята в рамках фестивалю – 30-ти річного ювілейного концерту народного колективу дитячого біг-бенду «Сурма» (керівник та диригент Валерій Білошапко та заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко).

Без перебільшення можна стверджувати, що скадовські шанувальники джазу кожного року мають чудову можливість поринути у світ джазової музики.  Народний колектив дитячий біг-бенд «Сурма» – гордість не тільки Скадовського району, а й всієї Херсонської області. Що вкотре підтвердили виступи колективу. Висока майстерність, досконала джазова манера виконання дозволяє, з великим задоволенням, учасникам гурту імпровізувати на високому професійному рівні – що стає запорукою вдалих виступів біг-бенду. До речі, 30 травня 2021 року народний колектив дитячий біг-бенд «Сурма» виїжджає на гастролі до м. Києва.

16 травня – фестиваль  перейшов у формат вуличної музики. На центральній площі міста Скадовськ грали: учні Криворізького музучилища «Gig Band», керівники Ігор та Валерія Курило; ансамбль саксофоністів Скадовської школи мистецтв та солісти – інструменталісти народного біг-бенду «Сурма» Скадовського міського будинку культури, керівники Заслужений діяч мистецтв України Анатолій Шумейко та Валерій Білошапко; шоу-гурт «Альтана» (м. Київ); соліст-вокаліст, учасник шоу «Голос країни» Арсеній Журавель (м. Кривій Ріг).

Прикрашали  небо над площею вихованці аерокосмічної групи «Галактика», керівник Ємельянов В.К., виготовивши спеціальну літальну джазову конструкцію.

Закінчився захід яскравим хореографічним майстер-класом з хореографами Євгенієм та Вікторією Федоровими (м. Кривій Ріг), учасниками народного спортивного танцю «Каравела» Скадовського міського будинку культури, керівник Наталія Уварова та усіх бажаючих.