На нараді міського голови

Дата: 17.05.2021 18:30

Сьогодні, 17 травня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ, поліції охорони.

Міський голова повідомив про підготовку позачергової сесії, яку заплановано на 27 травня. Серед актуальних питань розглядались: проведення засідання виконавчого комітету де розглядатиметься розподіл освітньої субвенції; можливість надання платних послуг закладами освіти громади та їх затвердження; публікації протоколів і результатів конкурсів з визначення користувачів міських пляжів і організації тимчасової літньої торгівлі; створення тимчасової комісії з обстеження ведення торгівлі у оздоровчий період; розроблення детального тарифу на збір ТПВ та створення єдиної бази ЖКГ з облаштування персонального кабінету абонента.