КП «Водне господарство» готується до оздоровчого сезону

Дата: 17.05.2021 18:08

Для міста-курорту Скадовська важливим питанням влітку є забезпечення питною водою. Про це заздалегідь піклуються у комунальному підприємстві «Водне господарство».

Коштом підприємства було придбано та виконано роботи з монтажу глибинного насосу першої свердловини, яка розташована на території санзони підприємства. Варто зауважити, що використовується нова технологія й насос подає воду на поверхню через полімерні труби, що значно підвищує якість питної води.

Працівники підприємства наразі працюють над відновленням роботи фонтану на центральній міській площі. Розпорядженням міського голови затверджено його пуск  28 травня. Фонтан працюватиме за графіком – щоденно з 08:30 до 10:30 год., з 12:00 до 16.00 год., з 17:30 до 19:30 год., з 21:30 до 23:00 год.