Перший Скадовський молитовний сніданок

Дата: 15.05.2021 15:03

Міський голова Олександр Яковлєв ініціював проведення Першого Скадовського молитовного сніданку. Його дата невипадково була обрана у відзначення Міжнародного дня сімї, ця тема для спілкування є важливою у сучасному суспільстві.

На запрошення міського голови прибули голови громад району, очільники району і релігійних конфесій, депутати різних рівнів, представники громадських організацій, керівники військових формувань і закладів громади. Цього дня людей різних професій об’єднала єдина тема для спілкування. Доповідачі та учасники діалогу мали змогу у невимушеному діалозі висловити власну думку, поділитися досвідом, дізнатися нове для себе.

Декілька годин заходу пройшли наче мить, адже тема сніданку торкнулась душі кожного, надто багато значень у такого маленького слова «сімя». Перший досвід проведення молитовного сніданку був вдалим, адже справа, яка починається словами молитви служить лише добру, для блага всіх і кожного.