Вітаємо переможців та призерів змагань «Cool Games_2021»!

Дата: 15.05.2021 15:01

14 травня 2021 року у місті Берислав відбулися фінальні змагання спортивно-масового заходу «Cool Games_2021». Скадовську громаду у всіх трьох вікових дивізіонах представляли учні Скадовського ліцею №3 (директор Гузенко Т.І.) під керівництвом вчителів фізичної культури Пендак Т. та Владімірова В.О.

Змагаючись зі своїми однолітками з інших громад Херсонської області учні Скадовського ліцею №3 продемонстрували всі свої найкращі фізичні якості та вкотре довели, що незважаючи на довгі перерви у навчанні в школі та заняттях у спортивній школі вони одні з найспритніших школярів Херсонщини.

За результатами змагань команда молодшого дивізіону (учні 2010-2011 р.н.) здобули ПЕРШЕ МІСЦЕ, команда середнього дивізіону (учні 2007-2009 р.н.) вибороли ДРУГЕ МІСЦЕ, команда старшого дивізіону (учні 2004-2006 р.н.) здобули ЧЕТВЕРТЕ МІСЦЕ.

Вітаємо переможців та призерів змагань!

Команда молодшого дивізіону здобула право представляти Херсонщину на фінальних Всеукраїнських змаганнях у м. Київ 25-29.05.2021.