День сім’ї у Скадовську

Дата: 15.05.2021 14:57

Сьогодні, 15 травня, відзначається Міжнародний день сім'ї.

Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.

Важливо коли кожна дитина має поряд родину, постійно відчуває піклування і любов. Цим переймаються у Скадовській громаді численні служби і громадські організації. А передусім служба у справах дітей  Скадовської міської ради. До свята представники служби вручили грамоти і подарунки матері-вихователю Кучинській Ганні Іванівні і опікуну Манаєнко Ніні Іванівні за сумлінні виконання обов’язків щодо виховання, навчання, розвитку та утримання дітей, з нагоди Міжнародного дня сім’ї.