Перший Скадовський молитовний сніданок
11 травня відбулась нарада під головуванням міського голови Олександра Яковлєва за участі представників релігійних конфесій.
У ході наради було обговорено організаційні питання проведення Першого Скадовського молитовного сніданку «Міцна родина – сильна Україна!», який відбудеться 15 травня поточного року. Зустріч приурочена Міжнародному дню сім’ї, до діалогу запрошено очільників громад Скадовського району, депутатів обласної, районної та міської ради, представників релігійних громад, освітян, керівників силових структур та військових формувань, засоби масової інформації.
Спілкування відбудеться у невимушеній обстановці, розвиваючи тему формування міцних родинних цінностей. Нову традиція молитовних сніданків започатковує міський голова, адже саме духовні цінності об’єднують людей і громади, спрямовують до гармонійного розвитку, процвітання й добробуту.