Шаховий турнір до Дня Перемоги

Дата: 11.05.2021 18:22

8 травня в Скадовському міському будинку культури відбувся шаховий турнір з нагоди Дня пам’яті та примирення про перемогу у Другій Світовій війні та з нагоди річниці Дня перемоги 9 травня.

Змагання пройшли в трьох вікових групах – діти – молодша група, діти – старша група та турнір серед ветеранів. Всього прийняло участь у змаганнях 21 спортсмен.

Перемогу серед дітей молодшої групи здобула Маркобок Вероніка, друге місце – Алєщенко Софія, і третє місце – Ярошинський Назар.

У дітей старшої вікової групи перемогу святкував Старіков Микола, друге місце – Какуля Максим і третє місце Кочмарьов Кирило.

Серед ветеранів перемогу здобув Сипко Олександр, друге місце – Кунявка Володимир і третє місце – Бобок Сергій.