Місячник благоустрою Скадовської громади триває

Дата: 30.04.2021 13:51

З метою підготовки до проведення курортно-оздоровчого сезону 2021 року на території Скадовської міської територіальної громади оголошено проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою територій  Скадовської міської територіальної громади в період з 22 квітня по 21 травня 2021 року.

29 квітня проведено чергову толоку на території м. Скадовська. Представники організацій, установ, підприємств і громадських організацій міста проводили прибирання узбіч доріг, зелених зон, білили бордюри та ін.

Наступні акції з благоустрою організовуються 7,14 та 21 травня, згідно розпорядження міського голови від 22 квітня 2021 року № 76-р «Про проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою на території Скадовської міської територіальної громади».