Великодня акція «Писанковий сад»

Дата: 30.04.2021 13:39

29 квітня 2021 року велика творча родина Скадовського міського будинку культури та клубних  закладів разом з працівниками Скадовської публічної бібліотеки Скадовської громади прийняли участь у обласній  Великодній культурно-мистецькій акції «Писанковий сад - 2021».

Кожен сільський клубний заклад на чолі з працівниками міського будинку культури прикрасили дерева на площі МБК: писанками, крашанками, виробами декоративно-ужиткового мистецтва великодньої тематики, паперовими пташками, зайцями, квітами, стрічками тощо.

Яскраво прикрашені дерева Великодніми виробами милують око пересічних громадян, які висловлюють своє захоплення від побаченого!

Після акції працівники сільських клубних закладів, повернувшись до дому, прикрасили Великодні дерева у своїх населених пунктах.

Культурно-мистецька акція «Писанковий сад - 2021» стала завершенням циклу масштабних Великодніх заходів мешканців Скадовської громади, які навчилися розписувати писанки в онлайн майстер-класах з видатними митцями-писанкарями України. Слухачі проекту отримали унікальний досвід та нові знання  під час онлайн екскурсії до Музею Писанки (Коломия), згуртувалися під час створення Великодніх робіт для прикрашання дерева «Добра» в Писанковому саду.

З добром та щирими побажаннями миру й злагоди Скадовська громада святкує Великдень!