Компенсація витрат суб’єктам господарювання галузей садівництва, виноградарства та хмелярства

Дата: 28.04.2021 18:20

До уваги суб’єктів господарювання галузей садівництва, виноградарства і хмелярства!

У 2021 році є можливість  одноразово отримати компенсацію за період з 2019 по 2020 роки, для чого необхідно подати до 30 квітня або до 13 жовтня 2021 року обласній комісії документи згідно з Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 липня 2005 року № 587.

Розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 26 квітня 2021 року № 309 «Про організацію виконання в області Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства»  визначено заходи з організації виконання вищезазначеного Порядку.