Творчість і порядок нині крокують разом

Дата: 27.04.2021 21:59

Гаряча пора нині для працівників закладів культури. Нові плани та творчі задуми треба поєднувати із заходами з благоустрою, а господарських завдань завжди чимало.

26-27 квітня у  Скадовському міському будинку культури проводяться засідання координаційної ради з організації та проведення щорічного відкритого фестивалю "Джаз над морем". Його заходи відбудуться 14-16 травня у різних форматах.

Весна вносить свої корективи у життя творчих колективів. Не дивлячись на карантинні умови, в яких знаходилися клубні заклади Скадовської громади, працівники культури вийшли на толоку з благоустрою прилеглої території. Гарна погода та чудовий настрій згуртували колективи культпрацівників Антонівського, Приморського, Олександрівського, Широківського та Красненського СБК. Проведено прибирання прилеглих територій, їх оздоблення та покоси зелених зон.