До уваги учасників конкурсу по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську в літній сезон 2021 року

Дата: 22.04.2021 18:45

Виконавчий комітет міської ради приймає заяви до 12 травня 2021 року від фізичних осіб-підприємців та юридичних осіб для участі у конкурсі по отриманню тимчасових місць  для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську у літній сезон 2021 року.

Заяви приймаються  за адресою: 75700, м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63, приймальня.

До заяви додаються:

- копія свідоцтва про реєстрацію фізичної особи - підприємця, витяг з єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або копія реєстрації юридичної особи;

- копія паспорту громадянина або ID картки (для фізичних осіб);

- згода на обробку персональних даних.

Проведення конкурсу заплановано на 14 травня поточного року у залі засідань міської ради, початок о 10.00 годині.

Схеми розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у літній сезон 2021 року:

2. вул. Сергіївська

13. вул. Олександрівська

14. вул. Сергіївська-Набережна

15. вул. Набережна (вул. Мангубінська-Сергіївська)

16 . вул. Курортна-Набережна

17. вул. Чкалова

18. вул. Набережна (Чкалова-Курортна)

19.вул. Лазурна

20. вул. Покровська

21. вул. Морська

22. вул. Короленка