Святкові приготування культпрацівників громади

Дата: 21.04.2021 20:02

Розпис мальованок дуже цікава та кропітка праця. Декоративні мальованки — то не писанки, а дерев'яні заготовки в формі яєць, прикрашені малюнком чи візерунком. Візерунок, який малювали скадовчани вийшов  нескладний — як на писанках, в залежності від фантазії та вмінь учасників майстер-класу.

Великодні мальованки з Ольгою Корсунською на фінальній прямій. Покриття лаком останній штрих до святкової фантазії.

До пасхальних свят готується Шевченківський сільський будинок культури, прикрашаючи кожен куточок закладу власними святковими творами власного виробництва. Яскраві куточки створюють особливий настрій, наче промовляючи - Хай душу гріють мрії чисті, зоріють крашанки барвисті, смакують м'ясо і ковбаска і хай дарує радість Пасха!

Незважаючи на підготовку до пасхальних свят, в приміщені Шевченківського сільського будинку культури проводиться поточний ремонт приміщень.