Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Сьогодні про актуальні страви Скадовського міського будинку культури ім. Шевченка

Дата: 20.04.2021 17:42
Кількість переглядів: 349

Розпочалася підготовка  до урочистостей присвячених Дню Перемоги. На сцені працюють учасниці народного ансамблю сучасної хореографії «Провінційний балет», керівник Заслужений працівник культури України Наталя Шептухіна.

З 19 по 21 квітня 2021 року директор та завідувач господарчої діяльності комунального закладу «Скадовський міський будинок культури ім. Шевченка» прийняли учать в навчанні з цивільного захисту за категорією: «Посадові особи з питань цивільного захисту та посадові особи, на  яких покладені  обов’язки з питань цивільного захисту у суб’єктах господарювання» за угодою з використанням онлайн методів навчання. Семінар проводив навчально-методичний центр  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області.     

 

Сьогодні відбулася нарада працівників Скадовського міського будинку культури. Обговорювались нагальні питання поточних ремонтів кабінетів, підготовки до онлайн майстер-класу з писанкаркою з Буковини Світланою Красовською та створювання Великодньої фотозони, а також приведення прилеглої території до відповідного стану, озелення клумб та побілка бордюрів.

 

 

Директор комунального закладу «Скадовський міський будинок

культури ім. Шевченка» А.І.Волошин« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора