На робочій зустрічі у відділенні соціальної роботи

Дата: 19.04.2021 16:40

15 квітня у відділенні соціальної роботи КЗ «Центр надання соціальних послуг» Скадовської міської ради проведено робочу зустріч з фахівцями із соціальної роботи (ФСР) міста та  старостинських округів.

Обговорювались робочі питання  та робота з документами, а саме:

- ведення документації згідно постанови №1005 Мінсоцполітики  щодо сімей/осіб, яких планується взяти під соціальний супровід,

- дії фахівців із соціальної роботи (ФСР) КЗ «Центр надання соціальних послуг» в момент спільної, з іншими зацікавленими/дотичними органами, службами та організаціями роботи, щодо дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей-сирит та дітей, позбавлених батьківського піклування (згідно постанови №866 КМУ).

Навчальний семінар для фахівців з соціальної роботи відбувся плідно, у подальшому відповідні робочі наради  будуть продовжуватись для вирішення численних поточних задач.