Конкурс з утримання пляжів міста Скадовська

Дата: 13.04.2021 16:39

Сьогодні, 13 квітня, з 14.00 год. почала роботу конкурсна комісія виконавчого комітету міської ради з утримання пляжів Скадовська під головуванням першого заступника міського голови Грищенка О.В.

Конкурсні пропозиції були оприлюднені відповідно до Плану благоустрою міських пляжів, які  розміщено на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради в розділі “Містобудівна документація”.

Учасники конкурсу підготували пакети документів з власними пропозиціями, згідно переліку затвердженого рішенням сесії Скадовської міської ради від 10.03.2021 № 188 «Про підготовку та проведення конкурсу з утримання пляжів міста Скадовська».

Розкриття конвертів наразі здійснюється в залі засідань Скадовської міської ради, ведеться відео трансляція конкурсу.