На нараді міського голови

Дата: 12.04.2021 16:45

Сьогодні, 12 квітня, відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ.

У ході наради обговорювались питання підготовки позачергової сесії міської ради, яку заплановано на 21 квітня, наступну чергову сесію планується провести на початку травня. Міський голова наголосив на готовності проведення конкурсу з утримання пляжів міста Скадовська, який відбудеться 13 квітня в залі засідань Скадовської міської ради.

До початку сезону оздоровлення надано доручення з оновлення дорожньої розмітки та знаків, проведення закупівель необхідних матеріалів для здійснення відповідних робіт.

На контролі міського голови виконання міських програм, які направлені на забезпечення розвитку благоустрою громади.