Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту рішення Скадовської міської ради «Про затвердження «Методики розрахунку орендної плати за майно, що належить до комунальної власності … з метою одержання зауважень і пропозицій

Дата: 12.04.2021 16:12

Проєкт регуляторного акту рішення Скадовської міської ради “ Про затвердження «Методики розрахунку орендної плати за майно, що належить до комунальної власності  Скадовської міської територіальної громади та пропорції її розподілу» розроблено  фінансовим управлінням міської ради.

Мета проєкту: створення єдиного  та організаційно-економічного механізму справляння плати за оренду майна, що належить до комунальної власності Скадовської міської територіальної громади на виконання вимог Закону України від 03.10.2019 № 157-ІХ «Про оренду державного та комунального майна», Постанов  Кабінету Міністрів України від 03.07.2020 № 483 «Про деякі питання оренди державного та комунального майна» та від 04.10.1995 № 786 «Про Методику розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу», та реалізація процедур, передбачених Законом України від 11.09.2003 № 1160-ІV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Проєкт спрямований на спрощення процедури оформлення орендних відносин, забезпечення відкритості та прозорості на всіх етапах оренди, збільшення привабливості оренди, забезпечення стабільних надходжень до бюджету від оренди майна, що належить до комунальної власності громади.

Проблема, яку передбачається розв’язати з прийняття цього рішення, полягає у  спрощенні переліку документів, які надають суб’єкти підприємницької діяльності,  перегляд орендних ставок за використання комунального майна, перегляд умов типових договорів оренди.

Основною метою розробленого регуляторного акту є наповнення місцевого бюджету та спрямування отриманих коштів від сплати орендної плати за користування майном на зміцнення матеріальної бази комунальних закладів, вирішення соціальних проблем територіальної громади та покращення інфраструктури міста.

Проект регуляторного акту і аналіз регуляторного впливу до нього будуть розміщені 12 квітня 2021 року на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради https://skadovsk-gromada.gov.ua/ в розділі: Скадовська громада →Регуляторні акти.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проєкту регуляторного акту – фінансовим управлінням міської ради у письмовому та/або електронному вигляді протягом місяця з дня оприлюднення:

На поштову адресу: 75700, Херсонська обл., Скадовський р., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63.

На електронні адреси:  radaskadovsk@ukr.net.    finskadgor@ukr,net