На засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади

Дата: 09.04.2021 16:23

08 квітня відбулось засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади під головуванням міського голови Яковлєва О.Ю.

Члени комісії розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про оцінку епідемічної ситуації на території Скадовської міської територіальної громади.

2. Про запровадження додаткових обмежувальних заходів на території Скадовського району в умовах нового адміністративно-територіального устрою.

У зв’язку з погіршенням епідемічної ситуації на території Скадовської міської територіальної громади  рішенням комісії заборонено перебування на територіях загального користування без респіратора або захисної маски, в тому числі виготовленої самостійно (зупинки, площі, тощо).

Керівники закладів усіх форм власності та старост міської громади мають взяти під особистий контроль виконання карантинних вимог, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 1236 (із змінами). Також посилено роботу COVID-патрулів з контролю за дотриманням населенням, а також підприємствами, установами та організаціями карантинних обмежень.

Рішенням комісії  рекомендовано наступне:

- підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності, розташованими на підпорядкованих територіях, винайти можливість встановлення гнучкого режиму роботи з різним часом початку і закінчення роботи для різних категорій працівників, а також дистанційної роботи;

-  забов’язати  здійснення температурного скринінгу працівників перед початком роботи;

- забезпечення допуску осіб до приміщень підприємств, установ та організацій лише за наявності респіратора або захисної маски, у тому числі виготовленої самостійно;

- нанесення маркування, в тому числі і поза межами закладів, з метою уникнення скупчення перед входом та дотримання умов перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менше 1,5 метра (у разі необхідності);

- здійснення вологого прибирання з використанням миючих та дезінфекційних (в кінці зміни) засобів і провітрювання не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня (зміни);

- централізованого збору використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни) з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами з подальшою утилізацією;

- обов’язкової самоізоляції працівників у разі виникнення симптомів респіраторних захворювань.

Заборонено на підпорядкованій території відвідування установ і закладів, що надають паліативну допомогу, соціального захисту, в яких тимчасово або постійно проживають/перебувають громадяни похилого віку, ветерани війни й праці, особи з інвалідністю, особи зі стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями та забезпечити посилення в них протиепідемічних заходів.

Постійно у період карантину автостанціями та автоперевізники зобов’язані проводити щоденну ретельну обробку транспортних засобів, а також приміщень автостанцій миючими та дезінфекційними засобами, здійснювати контроль дотримання режиму носіння захисних масок та наповнюваності пасажирського транспорту, а також приміщень автостанцій.

Запроваджено додаткові обмежувальні заходи, згідно протоколу засідання комісії, що додається.