На засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 24.03.2021 17:28

17 березня відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Козира С.В., голови Херсонської обласної державної адміністрації.

На порядку денному засідання розглядались питання:

1. Про оцінку епідемічної ситуації в області, забезпечення закладів охорони здоров’я медичним киснем та необхідність тестування на виявлення антигену COVID-19 сезонних працівників сільськогосподарських підприємств.

2. Про хід проведення вакцинації від гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

3. Про впровадження додаткових обмежувальних заходів в закладах освіти області та дотримання протиепідемічних обмежень під час проведення масових релігійних заходів на території області.

4. Про масову загибель (знищення) представників червонокнижних видів тварин, які під час сезонної міграції перебувають на території Біосферного заповідника «Асканія-Нова».

Детальніше про рішення регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій інформує ПРОТОКОЛ засідання.