Працює COVID – патруль

Дата: 23.03.2021 17:12

На виконання рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Скадовської міської територіальної громади від 19 березня 2021 року поновлено роботу COVID – патрулів на території Скадовської міської територіальної громади.

Сьогодні, 23 березня, проведено рейд патруля, який очолив заступник міського голови Афанасіаді Д.М.  У складі патруля працював начальник Скадовського районного управління Головного Управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Захарченко О.В. та представники Скадовського районного відділу поліції  ГУМП в Херсонській області. За результатами перевірки закладів торгівлі та місць масового відвідування складено 1 протокол.  В подальшому планується щоденно здійснювати рейди COVID – патрулів з 10:00 до 12:00 години до покращення епідеміологічної ситуації.