Флешмоб «Дерева замість квітів»

Дата: 19.03.2021 16:34

19 березня 2021 року колектив ЗДО (ЦРД) № 6 «Теремок» Скадовської міської ради спільно з батьками долучився до Всеукраїнського флешмобу «Дерева замість квітів», який  є частиною глобальноії програми з висадки 100 мільйонів дерев у 100 краіїнах світу, запропонованої на щорічному Всесвітньому економічному форумі в Давосі.

У ході колективного обговорення було прийнято рішення висадити бузкову алею на прилеглій території садочка. Батьки із задоволенням підтримали цю ідею. Протягом тижня всі бажаючи приносили до садочка різні сорти бузків. І ось полюбуйтеся результатом.

Щиро дякуємо родинам Артеменко Ніколь, Жиленко Злати, Катарович Олександра, Олійниченко Ярослава, Фомицької Валерії, Ликової Софії, Ковалко Віктора, Рогози Льови, Рибась Ангелини, Златовій Діани, Ніколаєвій Соні, Мухіної Аріни та Тимофія, Войтюк Івана та Кирила, Подрєзовій Ярославі, Хандусь Златі, Бугаєнко Юліани, Верлатої Мар’яни за участь у акції.

Усього на алеї висаджено 20 кущів бузків, які будуть радувати своїм цвітінням усіх перехожих. Щиро дякуємо Ірині Бартчук, голові Скадовської районної організації «Всеукраїнська екологічна ліга» (осередок) за подаровані чудові квіти, які будуть прикрашати  територію нашого закладу.

Як же радісно  робити добрі справи разом!