Увага! Приймаються заяви на конкурсі по отриманню тимчасових місць для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську в літній сезон 2021 року

Дата: 19.03.2021 16:33

Рішенням комісії по визначенню обсягів пайової участі власників тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності від 19 березня 2021 року оголошено прийом заяв  від фізичних осіб підприємців та юридичних осіб для участі у конкурсі по отриманню тимчасових місць  для провадження підприємницької діяльності у м. Скадовську в літній сезон 2021 року. Термін прийому заяв до 09 квітня 2021 року.

Заяви приймаються  за адресою: 75700, м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63, приймальня.

До заяви додаються:

копія свідоцтва про реєстрацію фізичної особи - підприємця, витяг з єдиного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців або копія реєстрації юридичної особи;

копія паспорту громадянина або ID картки (для фізичних осіб);

згода на обробку персональних даних.

Проведення конкурсу заплановано на 14 квітня поточного року в залі засідань міської ради, початок о 10.00 годині в разі відсутності карантинних обмежень.

Комплексні схеми розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у літній сезон 2021 року:

2. вул. Сергіївська (АТБ)

13.  вул. Олександрівська

14.  вул. Сергіївська

15. вул. Набережна (вул. Мангубінська-Сергіївська)

16. вул. Курортна-Набережна

17. вул. Чкалова

18. вул. Набережна (Чкалова-Курортна)

19. вул. Лазурна

20. вул. Покровська

21. вул. Морська

22. вул. Короленка