У Скадовську триває вакцинація. Сьогодні перші 10 службовців Скадовської міської ради отримали щеплення від коронавірусу.

Дата: 16.03.2021 17:58

Сьогодні перші 10 осіб з числа керівників і фахівців міської ради отримали щеплення індійською вакциною Covishield, розробник якої британсько-шведська фармацевтична компанія AstraZeneca. Перебуваючи під наглядом лікарів, протягом наступних 30 хвилин ніяких гострих побічних реакцій після вакцинації не виявлено.

Вакцинація проходить у два етапи. Отримавши одну дозу вакцини, необхідно отримати і другу дозу цієї ж вакцини через 4-12 тижнів, щоб завершити курс.

Нагадаємо, в кінці лютого Херсонщина отримала 11600 доз вакцини Oxford/AstraZeneca (CoviShield). Вона рекомендована до застосування Всесвітньою організацією охорони здоров’я,  її застосовують в Австралії, Південній Кореї, Канаді й країнах ЄС.