Скадовська міська громада
Херсонська область, Скадовський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Верифікація виплат розширена на всі допомоги за лікарняними листками

Дата: 16.03.2021 16:53
Кількість переглядів: 240

11 березня 2021 року, під час круглого столу Комітету ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів,

Фото без опису

було обговорено процес і проблемні питання впровадження верифікації виплат від Фонду соціального страхування України, що має забезпечити цільове використання коштів та мінімізувати ризик помилок при здійсненні виплат.

 

Проходити процес верифікації, наряду з страховими виплатами, які ФССУ здійснює для потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або профзахворювань, а також членів їх сімей, будуть і допомоги по тимчасовій втраті працездатності, а також по вагітності та пологах. При цьому, верифікація не вплине на строки фінансування матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.

 

Найближчим часом буде опрацьовано технічні питання інформаційного обміну для проведення верифікації, підписано відповідний протокол і оновлений договір із Міністерством фінансів України, а також розроблено механізм надання рекомендацій у разі виявлення невідповідностей даних.

 

Верифікація виплат буде здійснюватись для всіх видів матеріального забезпечення і страхових виплат Фонду соціального страхування України. Зокрема, буде впроваджено механізми превентивної верифікації, яка дозволить упередити здійснення нецільових видатків.

 

 

  Скадовське відділення управління

  виконавчої дирекції Фонду    

  соціального  страхування України


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора