З нагоди Дня землевпорядника України

Дата: 15.03.2021 18:53

Професійне свято День землевпорядника відзначається в Україні щорічно з 2000 року у другу суботу березня. Розвиток суспільства в усі часи був пов’язаний саме із землею, яка і зараз залишається головним засобом для існування людства і джерелом суспільного багатства.

Цим весняним днем вітають фахівців, які займаються розподілом земельних ресурсів. В Україні ця професія завжди користувалася повагою, адже вона пов’язана з безцінним скарбом країни - її землею.

Сьогодні секретар міської ради Юрій Палюх привітав колег, фахівців із земельних питань виконкому міської ради, Ларису Бабенко і Людмилу Хотієнко з професійним святом, побажав натхнення у роботі та нових професійних досягнень, вручив сувенір до свята.