Вітаємо з ювілеєм Гузенко Тетяну Іванівну!

Дата: 15.03.2021 18:50

Шановна Тетяно Іванівно! Ваша життєва мудрість, оптимізм і працелюбність  отримали визнання у громаді.

Сьогодні, як керівник сучасного освітнього закладу, ви активно впроваджуєте сучасні проекти його розвитку, успішно освоюєте нові сходинки освітнього процесу, забезпечуючи високий рівень роботи трудового і учнівського колективів. Зроблені Вами добрі справи у нашому місті важко перерахувати і сьогодні вони повертаються до вас нескінченною вдячністю та повагою.

Цього дня щиросердечно бажаємо нехай Ваш життєвий шлях буде щедрий добром, багатий успіхами, родинним щастям, захоплюючий новими планами. Хай сьогодні лише для Вас звучать найтепліші слова, збуваються заповітні бажання.

Бажаємо, щоб Ваш дім буде наповнений вірою, надією та любов’ю, нехай в ньому завжди панують взаєморозуміння, пошана та щастя.  Нехай доля шле Вам міцне здоров’я і достаток, а легкокрила фортуна супроводжує завжди, здійснюючи  задуми і мрії.

Нехай кожен Ваш день наповнювався найважливішими словами, які зігріють душу, огорнуть турботою і принесуть тепло вічної весни в душі.

З повагою,

міський голова Олександр Яковлєв,

депутати міської ради, члени та апарат

виконавчого комітету міської ради