Альтернативні концепції розвитку Скадовська у проекті “Південне узбережжя України: від дослідження до розвитку”

Дата: 15.03.2021 18:47

Чи впізнаєте ви місто на світлих? Таким Скадовськ курортний зображають сучасні фахівці архітектурної справи.

У рамках проекту  “Південне узбережжя України: від дослідження до розвитку” архітектори з різних куточків України створили альтернативні концепції розвитку Скадовська та Генічеська, презентація яких відбулась наприкінці минулого тижня.

Презентовані проєкти - сучасний погляд на вигляд курортів Херсонщини. Це нова туристична інфраструктура, зони для відпочинку, міський простір, готельні містечка, театри, кафе, сучасна берегова зона та інші місця, які можуть зацікавити туристів.

Молодими архітекторами розроблено по три проєктні пропозиції для кожного міста:

схеми розвитку поселень та територій з розробкою зон відповідальності та ресурсного забезпечення;

концепції розвитку берегової лінії;

розробка кварталів (загальні схеми генерального плану, проєктні пропозиції об’єктів забудови кварталів).

Напрацювання архітекторів - це сучасна рушійна сила для майбутніх планів, їх реалізація створить новий рівень розвитку курорту Скадовська.