У Скадовську квартиру отримала родина з числа внутрішньо переміщених осіб

Дата: 12.03.2021 17:16

Сьогодні міський голова Олександр Яковлєв вручив ключі від квартири родині з числа внутрішньо переміщених осіб.

На обліку міської ради перебувало 4 родини з числа внутрішньо переміщених осіб, які зазнали негативного впливу внаслідок збройного конфлікту на сході України. З метою забезпечення тимчасовим житлом внутрішньо переміщених осіб рішенням міської ради від 18 грудня 2020 року № 66 «Про придбання житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб» придбано трикімнатну квартиру в м. Скадовську за рахунок відповідної субвенції з держаного бюджету в розмірі 378 тис. грн. та коштів міського бюджету в розмірі 181.2 тис. грн.

Пріоритетність надання тимчасового житла встановлювала комісія з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внутрішньо переміщеним особам при виконавчому комітету Скадовської міської ради за бальною системою оцінювання потреб у житлі  родин, які перебувають на обліку міської ради. Наразі відповідна квартира  передана на баланс КП “Водне господарство”.

Для інформації:  Кабінет Міністрів України на своєму засіданні 9 жовтня, розподілив субвенції з державного бюджету більше 4 мільйонів гривень для придбання житла внутрішньо-переміщеним особам (ВПО).  Ще 1,7 мільйона гривень виділять на це місцеві бюджети.

За ці кошти планується придбати 23 квартири та 8 будинків для тимчасового проживання 90 ВПО, у населених пунктах:

Луганської областi: Вiйськово-цивiльна адміністрація м. Золоте та села Катеринiвка;

Харківської області: Олексіївська сільська рада;

Донецької області: Шахівська сільська рада, Сіверська міська рада, Лиманська міська рада, Іллінівська сільська рада;

Харківської області: Близнюківська селищна рада;

Херсонської області: Скадовська міська рада;

Житомирської області: Овруцька міська рада;

Полтавської області: Оржицька сільська рада;

Чернігівської області: Городнянська міська рада.