Оголошення про про проведення конкурсу з утримання пляжів міста Скадовська

Дата: 12.03.2021 11:43

1. Найменування, місцезнаходження, контактні телефони організатора конкурсу: Скадовська міська рада, вул. Гагаріна, 63, м. Скадовськ, Скадовський р., Херсонська обл., 75700, (05537) 5-22-20.

2. Найменування та адреси пляжів міста Скадовська, щодо яких проводиться конкурс з їх утримання:

2.1. Пляж № 1 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.2. Пляж № 2 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.3. Пляж № 3 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.4. Пляж № 5 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.5. Пляж № 6 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.6. Пляж № 7 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.7. Пляж № 10 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.8. Пляж № 11 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.9. Пляж № 13 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.10. Пляж № 14 згідно Плану благоустрою території західного пляжу м. Скадовська.

2.11. Пляж № 1 згідно Плану благоустрою території східного пляжу м. Скадовська.

2.12. Пляж № 2 згідно Плану благоустрою території східного пляжу м. Скадовська.

2.13. Пляж № 3 згідно Плану благоустрою території східного пляжу м. Скадовська.

2.14. Пляж № 4 згідно Плану благоустрою території східного пляжу м. Скадовська.

2.15. Пляж № 5 згідно Плану благоустрою території східного пляжу м. Скадовська.

2.16. Пляж № 6 згідно Плану благоустрою території східного пляжу м. Скадовська.

План благоустрою міських пляжів розміщений на офіційному веб-сайті Скадовської міської ради в розділі “Містобудівна документація”.

3. Прізвище, ім'я, по батькові, посада, адреса та номер контактного телефону посадової особи, уповноваженого здійснювати зв'язок з учасниками конкурсу: Грищенко Олександр Вікторович, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради, каб. № 14, вул. Гагаріна, 63, м. Скадовськ, Скадовський р., Херсонська обл., 75700, (05537) 5-25-24.

4. Способи, місце та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій:

4.1. Конкурсні пропозиції подаються відповідно до вимог конкурсної документації особисто або надсилаються поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік пляжів, щодо утримання яких подається пропозиція.

4.2. Повне найменування, режим роботи та місцезнаходження організатора, за якою подаються конкурсні пропозиції: Скадовська міська рада (перший поверх, каб. № 8, вул. Гагаріна, 63, м. Скадовськ, Херсонська обл., 75700) режим роботи протягом строку приймання документів на участь у конкурсі: у робочі дні з 08 год. 00 хв. до 17 год. 05 хв., з понеділка по четвер та з 08 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв. щоп’ятниці, перерва на обід: з 12 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв.

4.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій: 12 квітня 2021 року до 17 год. 00 хв. включно.

5. Місце, день та час розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями:

5.1. Розкриття конвертів здійснюється в залі засідань Скадовської міської ради за адресою: Херсонська обл., м. Скадовськ, вул. Гагаріна, 63.

5.2. Дата: 13 квітня 2021 року.

5.3. Час: 14 год. 00 хв.

Організатор конкурсу забезпечує відеофіксацію та відеотрансляцію конкурсу.

6. Способи і місце отримання конкурсної документації:

Конкурсна документація надається або через уповноважену належним чином особу чи надсилається організатором конкурсу його учаснику протягом трьох робочих днів після надходження від учасника заявки на участь у конкурсі.

Конкурсна документація для участі в конкурсі з утримання пляжів міста Скадовська затверджена рішенням ІХ позачергової сесії Скадовської міської ради VIII скликання від 10.03.2021 № 188”.