IX позачергова сесія Скадовської міської ради

Дата: 10.03.2021 17:41

Сьогодні, 10 березня,  відбулось засідання IX позачергової сесію Скадовської міської ради VIІI скликання.

Депутати міської ради у ході спільного засідання постійних комісій розглянули наступні питання порядку денного:

1. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.12.2020 року № 70 “Про затвердження “Програми соціально-економічного та культурного розвитку Скадовської міської ради Скадовського району Херсонської області та цільових програм на 2021 рік”.

2. Про внесення змін до складу постійних комісій міської ради.

3. Про врегулювання трудових відносин з директорами закладів загальної середньої освіти Скадовської міської територіальної громади.

4. Про підготовку та проведення конкурсу з утримання пляжів міста Скадовська.

5. Про встановлення стипендії міської ради для кращих спортсменів Скадовської міської територіальної громади.

6. Про встановлення стипендій міської ради для обдарованих дітей та молоді Скадовської міської територіальної громади у 2021 році.

7. Про уповноваження деяких старост сіл та селищ Скадовської міської територіальної громади на вчинення нотаріальних дій.

Активно проводились обговорення питання проведення конкурсу з утримання пляжів міста Скадовська. У ході обговорень були враховані пропозиції депутатів і користувачів пляжів щодо кількості завезеного піску на початку сезону, збирання плати до міського бюджету, ряду питань з благоустрою пляжів.

Всі проекти рішень були затверджено у ході сесії з урахуванням внесених доповнень і пропозицій.