До дня народження Тараса Шевченка

Дата: 09.03.2021 17:36

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка сьогодні у всіх країнах світу відбулись урочисті заходи. В Україні традиційно 9 та 10 березня проходять шевченківські дні.

Сьогодні день народження Тараса Шевченка – українського поета, художника, мислителя.
Поезію Тараса Шевченка перекладено більш ніж ста мовами світу, 1384 пам’ятники Кобзареві встановлено на території від Бразилії до Китаю. Більшість — 1256, розташовані на території України, майже півтори сотні розмістились у 35 країнах. Це визнання насправді великого поета для всіх минулих, сучасних та прийдешніх поколінь українців.

З нагоди 207–ї річниці від дня народження Тараса Шевченка відбулась церемонія покладання квітів до пам’ятника Шевченку в якій брав участь міський голова Олександр Яковлєв.

Цього дня на території Скадовської міської громади відбулись заходи у освітніх закладах, бібліотеках і музеях.