Про актуальне на нараді міського голови

Дата: 09.03.2021 17:34

Сьогодні, 9 березня,  відбулась оперативна нарада під головуванням міського ради Яковлєва О.Ю., в якій взяли участь керівники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, підприємств ЖКГ.

У ході наради міський голова зосередив увагу на: підготовці матеріалів чергової та позачергової сесій міської ради, які заплановано провести поточного місяця; необхідності модернізації підходів у роботі, запровадженні електронного документообігу та впровадженні новацій у організації праці; оформленні договорів закладів освіти на споживання електроенергії для ведення автономного господарювання; підготовці до оздоровчого сезону, організації конкурсів по міським пляжам та літній торгівлі; подачі декларацій за 2020 рік.