Скадовськ на сторінках Всеукраїнського проекту «Місто за вікенд»

Дата: 03.03.2021 17:12

Туристичний портал UA.IGotoWorld.com започаткував запуск Всеукраїнського проекту «Місто за вікенд». У проекті брали участь 35 туристично-інформаційні центри, обрано 3152 фото, створено 285 сторінок. До проекту долучився туристичний інформаційний центр «Скадовськ»  Скадовської міської ради, директор Андрій Павлюк.

З туристичними центрами міст України створено спецпроект про відпочинок у місті на вікенд. Кожному населеному пункту присвячений окремий розділ, де представлено всю необхідну інформацію для подорожі на 2-3 дні: топові пам'ятки, корисні поради, must-do у місті, рекомендації щодо місць харчування і ночівлі, маршрути для самостійної подорожі та екскурсії від кращих гідів, контакти туристичного центру тощо.

Щодня до сторінок проекту приходить до 60 тис. відвідувачів, його реклама охоплює всі сучасні соцмережі. Засновники проекту «Місто за вікенд» планують до літа отримати 1 млн. переглядів. Долучаймося! Наша сторінка у проекті за посиланням – СКАДОВСЬК.